Niečo o mne

Mojou vášnou je meniť nastavenia mysle a odstraňovať zacyklené automitizmy, vďaka čomu sa tým radikálne uľaví od nepríjemných pocitov a mení sa život k lepšiemu na všetkých úrovniach.  

 

  Všetko ide s ľahkosťou, radosťou, vášňou  a láskou

 

Sloboda je moje heslo

Konečne som si dovolila robiť všetko čo chcem, tak ako chcem a ako ma to baví. Vnímam pokoj vo vnútri seba, ktorý som nikdy pred tým nemala. Mám príjemné myšlienky, pocity a dokonca si užívam samotu, ktorú som nenávidela a svoju tvorivosť, ktorú som pred tým nepoznala. 

V mojom živote neexistuje žiaden stres, hnev, vina, hanba, úzkosti. Nič z toho. Absolútna sloboda. Prichádzajú veci, udalosti, ľudia presne v pravú chvíľu a ja cítim obrovskú vďačnosť. Mám úžasný každý deň. Stala som sa pokojnou, seba-vedomou a podporovanou vlastnou vnútornou silou. Už viem, čo je to naozaj poznať samú seba a ísť si za svojim. Podľa toho čo myslím, čo cítim, tým tvorím. Milujem svoj život.

Prežívam radosť a nadšenie, ale nebolo to tak vždy

Neznášala som všetko a všetkých. Život ma vôbec nebavil. Stále s niekým konflikty, problémy s tým ako sa chovám, čo hovorím, čo si myslím, stále kritizovaná. Snažila som sa proti tomu bojovať a meniť sa. Nevedela som kto som. Absolútne som nemala dôveru v samú seba. Žiadnu oporu. Hľadala som ju v druhých a väčšinou v tých nesprávnych. Cítila som, že nie som prijatá a tak som ani ja samú seba neprijala.

Myslela som si, že som na nič

Nikdy som nezapadla do žiadneho kolektívu a bolo mi smutno. Trpela som úzkosťami a depresiami. Mala som strach zo samoty, často som plakala a trápila sa, že ma nikto nemá rád a že nič nemá zmysel. Cítila som sa zúfalá.

No aj napriek tomu všetkému som mala pocit, že sa s tým predsa musí dať niečo robiť, že toto proste nemôže byť ono, to, na čo sme sem prišli. Že to nemôže byť len práca, starosti a trápenia dookola. Bola som presvedčená, že v tom musí byť niečo viac a že sa dá žiť aj inak a že práve ten iný život je ten správny, ten pravý. Nemienila som sa vzdať.

Začala teda hľadať, skúšať, študovať, veľa čítať, chodiť na semináre a utvárať si nový, konečne vlastný obraz o sebe a tejto realite.

Staré vzorce myslenia ma dlho miatli a zrážali späť a nechceli sa ma pustiť. Ale postupne sa život začal meniť. Meniť k lepšiemu. Lepšie, krajšie pocity, myšlienky, vzťahy, prílev energie, vášne, radosti a tvorivosti. A až potom človek zistí, aký vie byť život úžasný. 

Premena nebola radikálna zo dňa na deň

Bola postupná, nepríjemná, plná pokusov a omylov, sklamaní a frustrácia, ale stála za to. Bola a stále je neoceniteľná pre ďalšie napredovanie. Dnes už viem, aké jednoduché je zmeniť svoj život k lepšiemu, aj keď pochopiť to, bol skutočne ťažký oriešok. Všetko je súčasťou skladačky, ktorá pomaly začne dávať zmysel. Začneme chápať kto sme a čo tu vlastne robíme a potom.....sa to celé rozbehne...

Takúto transformáciu osobnosti môžeš zažiť aj ty. Nie je to ľahké, ale je to veľmi rýchly a intenzívny proces s neuveriteľným efektom na tvoj život.

Ak máš chuť a odvahu, poď na konzultáciu. Prvú máš odo mňa zdarma.

 

 

s láskou

Veronika Čurgalyová